Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi

Kurulduğu yıllarda yalnızca poliklinik hizmetleri veren Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, artan ihtiyaç doğrultusunda genişletilerek tıp merkezine dönüştürüldü. Merkez, yenilenen yüzü ve sunduğu modern tıp hizmetleri ile bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılıyor. Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, Grubun Ayaktan Tedavi Merkezlerinin ilk halkası olarak kurulduğu 1995 yılından beri deneyimli ve yetkin sağlık kadrosu, güçlü teknolojik altyapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm Klinik Dalların yanısıra Yüksek Riskli Gebelikler Ünitesi, Diyabet Merkezi, Fizik Tedavi Merkezi, Dermatoloji ve Tetkik birimleriyle hizmet vermektedir. Pazar hariç her gün 20:00’ye kadar hizmet veren Tıp Merkezinde ayrıca iki adet cerrahi girişim odasıyla cerrahi müdahaleler ve gözlem odasıyla da hasta takipleri yapılabilmektedir. Merkezde, günümüzün en modern epilasyon yöntemlerinden lazer epilasyon ve cilt izlerinin tedavisinde kullanılan yeni lazer sistemi Fraksiyonel Lazer uygulamaları, uzman hekimlerin kontrolünde yapılıyor.
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bağdat Cad. No:263 Caddebostan
Telefon Tel:0 (216) 570-4444
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi Nerede
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi Randevu Alma
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Check-Up Merkezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Diyabet Kliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları, Lazer Tedavi, Meme Kliniği, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Üroloji
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi Doktorları
Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -