75. Yıl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Toplumun ağız ve diş sağlığının korunması ve tedavisinde, alanında uzman sağlık çalışanları ile hasta ve çalışan hakları gözetilerek, bilimsel gelişmeler ve son teknoloji cihazlarla, sağlık uygulamalarını en üst seviyede kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktır.Hasta-çalışan güvenliği ve memnuniyetini öne çıkararak, etik değerlere bağlı bilimsel çalışmalar ve gelişmeler ışığında ağız ve diş sağlığı hizmeti veren öncü sağlık tesisi olmaktır.
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Sakarya Mah. Ulucanlar Cad. Ankara Hastanesi Yanı Altındağ/ANK
Telefon Tel:0 312 595-97 00
Fax 0 312 320-41 25
E-Mail E-Mail:ankara.adsm@saglik.gov.tr
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ortodonti Kliniği, Cerrahi Müdahale Kliniği, Tme Kliniği, Pedodonti Kliniği, Periodontoloji Kliniği, Ameliyathane Kliniği, Engelli Kliniği, Nöbet Kliniği, Evde Sağlık Hizmetleri Kliniği, Çocuk Ek Hizmet Binamız,
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -