Zara Devlet Hastanesi

reklam
Hizmet sunumunun en konforlu ve ileri teknoloji ile kullanıldığı, halka ve personeline yakın bir yönetim modelinin tercih edildiği, hasta memnuniyetine çok önem veren, bölgesinde lider sağlık kuruluşu olmaktır.Deneyimli ve eğitimli personeli ile sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan eşit güler yüzlü hizmet veren ve sürekli iyileştirmeyi hedef alan bir sağlık kuruluşu olmak.
Zara Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Zara Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şehitler Mahallesi Reşit Paşa Cad.Eski Kara yolları Mevki ZARA/SİVAS
TelefonTel:0.346 8161026
FaxFax:0.346 816 21 69
E-MailE-Mail:zaradh.iletisim@saglik.gov.tr
Zara Devlet Hastanesi Nerede
Zara Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Zara Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Zara Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Zara Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Zara Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye Polikliniği,Çocuk Hastalıkları Polikliniği,Acil Polikliniği,Radyoloji Birimi,Diyaliz Ünitesi,Yoğun Bakım Ünitesi,Doğumhane,Yoğun Bakım Ünitesi,Biyokimya Laboratuvarı,Diş Polikliniği,Kan Alma,Diyet Polikliniği,Palyatif Bakım Ünitesi,Evde Sağlık Hizmetleri Birimi
Zara Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutZara Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -