erandevualma

reklam 728x90

Yüreğir Diş Tedavi Ve Protez Merkezi

| 18 Ekim 2017 Yorum Yok
Adana Yüreğir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Adana Yüreğir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nerede, Adana Yüreğir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Adana Yüreğir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, Adana Yüreğir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu al, Adana Yüreğir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, Adana Yüreğir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Yüreğir Diş Tedavi Ve Protez Merkezi
Kurum Adı:Yüreğir Diş Tedavi Ve Protez Merkezi
Kategori:Adana Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Semt Poliklinikleri
il:Adana
ilçe:Yüreğir
Telefon:0 322 323 78 78
Adres:Atakent Mah. 2297.sk 25.Blok No:43 Yüreğir
Web Sitesi:http://www.adana.adsm.saglik.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

reklam 468x60
Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 18 Ekim 2017 tarihinde Adana Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Semt Poliklinikleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı