Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

reklam
Ağız ve Diş Sağlığı alanında, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı çalışmayı esas alarak, bilim ve teknolojideki gelişmelerden yararlanan, etik, insan hakları ve evrensel değerlere dayanan, ulaşılabilir, kesintisiz, güvenilir bir sağlık hizmetini toplumun tüm kesimlerine sunmaktır.Sağlık hizmetinde uluslararası standartlarda hizmet sunan, hasta ve çalışan memnuniyetini temel alan, kurumsal kimliği ile öne çıkan, tercih edilen, alanında önder ve referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Sinanpaşa Mahallesi KOZAN Caddesi No: 91 01330 Yüreğir otogar yanıYüreğir / Adana
TelefonTel:0 322 460 42 14
Fax0 322 460 42 20
E-MailE-Mail:adana.karsiyakaadsh@saglik.gov.tr
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Restoratif Diş Tedavi,Diş protezi,Kanal Tedavisi Kliniği (Endodonti),Diş Eti (Periodontoloji),Çocuk Diş Poliniği(Pedodonti),Ağız Diş Çene Cerrahisi,Ameliyathane,Evde Sağlık Bakımı Hizmeti,
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Yüreğir Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -