Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Hasta merkezli hizmet verdiğimizin bilincinde mevcut kaynakları doğru ve verimli bir şekilde kullanarak,ekip ruhunu güler yüzle bütünleştirip, bize güvenen bir toplum oluşturmak ve eş değer kurumlara örnekolabilecek bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.Hizmet verdiği sektörde bütün yenilikleri en doğru şekli ile uygulayan, her zaman daha iyiyi hedefleyen,yaptığı işten kendisi ile beraber hastalarını da mutlu eden, ağız ve diş sağlığı problemi olanların ilk aklınagelen bir sağlık merkezi olmaktır.
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hastane Caddesi Sağlık Sokak.65100 İpekyolu/ VAN
TelefonTel:0 (432) 215 15 60 – 215 19 68 – 215 19 69
FaxFax:0 (432) 215 19 16
E-MailE-Mail:van.adsm@saglik.gov.tr
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Foto Galeri,Görüntüleme Hizmeti,Engelli Poliklinik,Mahkum Poliklinik,Protez Hizmeti,Protez Laboratuvarı,Entegre Hizmetler,Genel Hizmetler
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -