Trabzon Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi

reklam
Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi olarak; toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Özgen Mah. Hastane Küme Evleri No : 9 Araklı, TRABZON / TÜRKİYE 61700
TelefonTel:0 462 721 49 62
FaxFax:0 462 721 74 55
E-MailE-Mail: trabzondhs1@saglik.gov.tr
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Nerede
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://akcaabatdh.saglik.gov.tr/
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutAraklı Bayram Halil Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -