Tokat Niksar Devlet Hastanesi

reklam
https://niksardh.saglik.gov.tr/TR,42225/vizyon-misyon-ve-degerlerimiz.html
Tokat Niksar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tokat Niksar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ayvaz mah. Hızır sok. NO:3 NİKSAR/ TOKAT
TelefonTel:0 356 527 8800
FaxFax:0356 527 8120 -356 528 3535
E-MailE-Mail:tokatdhs6.iletisim@saglik.gov.tr
Tokat Niksar Devlet Hastanesi Nerede
Tokat Niksar Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Tokat Niksar Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Tokat Niksar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Tokat Niksar Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Tokat Niksar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis (2. Basamak),Diyaliz Ünitesi,Ameliyathane,Yataklı Servisler,Ağız ve Diş Sağlığı Birimi,Endoskopi,Evde Sağlık Birimi,Tıbbi Sosyal Hizmet Birimi,Özellikli Hizmetler,Laboratuvar Hizmetleri,Radyoloji Hizmetleri,Poliklinik Hizmetleri,Diyetisyen
Tokat Niksar Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Tokat Niksar Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -