erandevualma

Tatvan Doğum Ve Çocuk Hastanesi

| 01 Ekim 2017 Yorum Yok
Bitlis Tatvan Doğum ve Çocuk Bakımevi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Bitlis Tatvan Doğum ve Çocuk Bakımevi nerede, Bitlis Tatvan Doğum ve Çocuk Bakımevi Randevu Alma, Bitlis Tatvan Doğum ve Çocuk Bakımevi randevu, Bitlis Tatvan Doğum ve Çocuk Bakımevi randevu al, Bitlis Tatvan Doğum ve Çocuk Bakımevi randevu, Bitlis Tatvan Doğum ve Çocuk Bakımevi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Tatvan Doğum Ve Çocuk Hastanesi
Kurum Adı:Tatvan Doğum Ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Bitlis Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri
il:Bitlis
ilçe:Tatvan
Telefon:(0434) 827 27 61
Adres: Esentepe Mahallesi, Sıra Sk. No:10
Web Sitesi:http://tatvandh.saglik.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 01 Ekim 2017 tarihinde Bitlis Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı