Suluova Devlet Hastanesi

reklam
Etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşullarında, hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmette etkinlik, süreklilik, zamanlılık anlayışı ile çalışan memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır.Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Suluova Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Suluova Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Maarrif Mahallesi Yunus Emre Sokak No:1 Suluova/ Amasya/ 05500Türkiye
TelefonTel:0 (358) 417 80 00
Fax0 (358) 417 18 43
E-MailE-Mail: amasyadh4@saglik.gov.tr
Suluova Devlet Hastanesi Nerede
Suluova Devlet Hastanesi Randevu Alma
Suluova Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Suluova Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Suluova Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Suluova Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anne Dostu,Bebek Dostu,Gebe Okulu,
Suluova Devlet Hastanesi Doktorları
Suluova Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -