Sivas Numune Hastanesi

reklam
Hasta ve çalışan güvenliği, hasta ve çalışan memnuniyet önceliğiyle bilimsel temele dayalı güvenilir, ekonomik, hızlı, kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmeti vermektir.İlimiz başta olmak üzere sağlık hizmeti sunulan halkımızın; hasta ve sağlık çalışanı haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, hasta memnuniyetini sürekli hale getirmeyi, mevcut kaynakları etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınlarının memnuniyeti önemsemeyi ilke edinerek, tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda model oluşturacak sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemekteyiz.
Sivas Numune Hastanesi Hakkında İçerikler
Sivas Numune Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. SİVAS
TelefonTel:444 44 58
FaxFax:0346 223 95 30
E-MailE-Mail:svsnumuneh.iletisim@saglik.gov.tr
Sivas Numune Hastanesi Nerede
Sivas Numune Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Sivas Numune Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sivas Numune Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sivas Numune Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sivas Numune Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Polikliniklerimiz – Yan Dal Polikliniklerimiz,Görüntüleme – Laboratuvar Hizmetlerimiz,Yoğun Bakımlarımız,Özellikli Hizmetlerimiz
Sivas Numune Hastanesi Doktorları
Etimessgut Sivas Numune Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -