Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi

reklam
Deneyimli ve eğitimli personeli ile sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan eşit, güler yüzlü hizmet veren ve sürekli iyileştirmeyi hedef alan bir sağlık kuruluşu olmak.Uluslararası standartlarda ileri teknolojiyi kullanarak her türlü sağlık hizmetinin verildiği en seçkin sağlık kuruluşu olmak.
Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi Hakkında İçerikler
Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:KALE MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:586 DİVRİĞİ/SİVAS
TelefonTel:0 346 418 1005
FaxFax:0 346 418 4991
E-MailE-Mail:divrigidh.iletisim@saglik.gov.tr
Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi Nerede
Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Polikliniği,Kan Alma,Aile Hekim Polikliniği,Dahiliye Polikliniği,Radyoloji Birimi,Diyaliz Polikliniği,Diş Polikliniği,Ameliyathane
Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi Doktorları
Etimessgut Sivas Divriği Sadık Özgür Devlet Hastanesi Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -