Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi

reklam
Konusunda uzman, kaliteli, verimli, her türlü yeniliklere açık, kendisini geliştirebilen, çağdaş, güvenilir bir ekiple;hizmetlerimizden yararlanacaklara din,dil,ırk ve sosyal sınıf farkı gözetmeden, Hasta ve hekim haklarına duyarlı, temel tıbbi kurallara bağlı olarak ve koruyucu tedaviyi ön planda tutarak toplumumuza sağlık hizmeti sunmaktır.Hastalarımıza daha etkin ve kolay ulaşılabilir, güler yüzlü bir yaklaşımla;modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak sürekli kendini yenileyen bir hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermektedir.
Beytüşşebap Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Beytüşşebap Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ali Çavuş Mahallesi, Pk:73800 Beytüşşebap/Şırnak
TelefonTel:(0486) 311 21 99
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Beytüşşebap Devlet Hastanesi Nerede
Beytüşşebap Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Beytüşşebap Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Beytüşşebap Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Beytüşşebap Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Beytüşşebap Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Birimi,112 Sevk Ekibi,Laboratuvar,Radyoloji,Dah. Servisi,Kadın Doğum Serv,Dah. Polikliniği,Diş Polikliniği,Evde Bakım Pol.,Aile Hekimliği
Beytüşşebap Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutBeytüşşebap Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -