Silivri Devlet Hastanesi

reklam
Hasta haklarına riayet eder, onlara doktor seçme hakkı tanır ve bebek dostudur.Gelişen tıbbi teknolojileri yakından takip ederek modern, etkin ve hastalarını memnun edecek düzeyde sağlık hizmeti verir.Güler yüzlü anlayışlı ve tecrübeli personeliyle, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini bir ekip ruhu ile sunar.Sürekli gelişme iddiası taşıyan ve kaliteyi yaşam biçimi olarak algılayan bir ekibe sahiptir.Güvenilir sağlıklı yaşam ortağı ve hasta-çalışan memnuniyetine ulaşma çabamız sayesinde her zaman tercih edilen hastane olmaktır.Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine Dair Yönetmelik gereklerine uygun olarak sağlık hizmeti vermeyi,Kalite Yönetim Sistemi’nin devamlılığını sağlamayı ve sistemi sürekli geliştirmeyi,Hastaların nezdinde tescil edilmiş bir devlet hastanesi olmayı, sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiştir.Etik ilkelerden ödün vermeden teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, ulusal kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sağlıkta öncü uygulamalarla toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.
Silivri Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Silivri Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mah. Nedim Beyazgül Sok. No:4 Silivri / İstanbul
TelefonTel:0 212 727 21 00
FaxFax:0 212 727 46 63
E-MailE-Mail:istanbuldhs15@saglik.gov.tr
Silivri Devlet Hastanesi Nerede
Silivri Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Silivri Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Silivri Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Silivri Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Silivri Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıklar,Enfeksiyon Hastalıkları,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz ,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Psikiyatri,Üroloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz,Kardiyoloji,Anestezi ve Reanimasyon,Psikoloji Polikliniği
Silivri Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Silivri Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -