Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla, uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve hak sahiplerine çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, kaliteli hizmet veren, sağlık çalışanlarının eğitim ihtiyacına katkıda bulunan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü tedavi hizmeti sunmaktır.Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını tamamen yakalayarak hasta memnuniyetini yükseltmek ve örnek hastane olmak.
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fatih Mahallesi Emniyet Amirliği Arkası 105.Sokak No:3 Eruh/Siirt
TelefonTel:0 484 311 20 78
FaxFax:0 484 311 2152
E-MailE-Mail:siirtdhs2@saglik.gov.tr
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Eczane ve Tıbbi Sarf,Acil Servis,Eğitim Ve Enfeksiyon Hemşiresi,Dahiliye Servisi,Doğumhane,Röntgen,Laboratuvar ve Kan Alma,Diyaliz,Evde SağlıkHizmetleri
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -