Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti sunarak hasta ve çalışan memnuniyetinin her geçen gün arttığı koruyucu ve tedavi edici hizmeti ile güven veren bir merkez olmaktır.Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri toplumun her kesimine kesintisiz ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak, ağız ve diş sağlığı hizmetlerini bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında kalite standartların uygun olarak yerine getirmektir.
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kooperatif Mahallesi Nihat Aykut Caddesi Merkez/SİİRT
TelefonTel:0 (484) 223 61 61
FaxFax:0 (484) 223 61 75
E-MailE-Mail:siirtadsm@saglik.gov.tr
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Poliklinik,Mahkum Polikliniği,Protez Laboratuvarı,Röntgen,Evde Sağlık Hizmeti
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -