Seyhan Devlet Hastanesi

reklam
Hasta, çalışan güvenliğini ve memnuniyetini esas alarak; mevzuatlara ve Sağlıkta Kalite Standartlarına uygun, doğru, güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmetinin verilmesi, sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesidir. Uluslararası kalite standartlarının çalışanlar tarafından benimsendiği, bölgede fark yaratan uygulamalarıyla öncü bir hastane olmaktır.
Seyhan Devlet Hastanesii Hakkında İçerikler
Seyhan Devlet Hastanesii İletişim Bilgileri
Adres Adres :Yenibaraj Mahallesi Hacı Ömer Sabancı Caddesi Seyhan / ADANA
TelefonTel:0 322 2259329
Fax0 322 2253758
E-MailE-Mail:adanadhs6@saglik.gov.tr
Seyhan Devlet Hastanesii Nerede
Seyhan Devlet Hastanesii Randevu Alma
Seyhan Devlet Hastanesiinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Seyhan Devlet Hastanesii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Seyhan Devlet Hastanesiinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Seyhan Devlet Hastanesii Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,CERRAHİ BRANŞLAR– Genel Cerrahi,– Plastik Cerrahi,– Beyin Cerrahisi,– Göğüs Cerrahisi,– Üroloji (Bevliye),– Kulak Burun Boğaz,– Kadın Hastalıkları ve Doğum,– Kalp Damar Cerrahisi,– Ortopedi ve Travmatoloji,– Kadın Hastalıkları ve Doğum,– Göz Hastalıkları,– Anestezi ve Reanimasyon,DAHİLİ BRANŞLAR– Dahiliye(İç Hastalıkları),– Kardiyoloji,– Göğüs Hastalıkları,– Nöroloji,– Enfeksiyon Hastalıkları,– Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,– Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,– Cildiye,– Beslenme ve Diyet,Laboratuvarlar,DAHİLİ BRANŞLAR– Dahiliye(İç Hastalıkları),– Kardiyoloji,– Göğüs Hastalıkları,– Nöroloji,– Enfeksiyon Hastalıkları,– Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,– Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,– Cildiye,– Beslenme ve Diyet,-Gastroenteroloji,-Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,-Psikiyatri,
Seyhan Devlet Hastanesii Doktorları
Seyhan Devlet Hastanesiinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -