erandevualma

Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

| 18 Ekim 2017 Yorum Yok
Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede, Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma, Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu al, Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Serinhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Denizli Hastaneleri, Semt Poliklinikleri
il:Denizli
ilçe:Serinhisar
Telefon:0258 591 20 07
Adres:Şht.Muzaffer KORKUT cd. No:61 SERİNHİSAR
Web Sitesi:http://www.denizliagizdis.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 18 Ekim 2017 tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Denizli Hastaneleri, Semt Poliklinikleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı