Savaştepe Devlet Hastanesi

reklam
Hizmet sunum gereği; vatandaşın sağlık ile ilgili beklenti ve taleplerine ilçe sınırları içinde yetebilir olmak ve hizmet sunumunu hastanemiz rol ve kapasitesine göre sürdürülür duruma getirmektir.Savaştepe ve çevre ilçeler göz önüne alındığında, bölgesinde tercih edilen hastane olmaktır.
Savaştepe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Savaştepe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Fatih Mahallesi Dinçer Sokak No:29 Savaştepe Devlet HastanesiSavaştepe/BALIKESİR
TelefonTel:0 266 552 11 28
Fax0 266 552 40 28
E-MailE-Mail:balikesirdhs18@saglik.gov.tr
Savaştepe Devlet Hastanesi Nerede
Savaştepe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Savaştepe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Savaştepe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://savastepedh.saglik.gov.tr/
Savaştepe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -