Şarkışla Devlet Hastanesi

reklam
Sağlık hizmetlerindeki mükemmeliyet düzeyini hastanemize taşıyarak,öncü uygulamalarla seçkin sağlık kuruluşu haline gelmek.Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere deneyimli ve eğitimli personelimiz ile hasta ve hasta yakınlarının,çalışanların memnuniyetini esas alan kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.
Şarkışla Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Şarkışla Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Yıldırım Mah. Ülkü Sok. No:27 Şarkışla/SİVAS
TelefonTel:0.346 51214 77+90.346 512 4954+90.346 512 1490+90.346 512 1413
FaxFax:0.346 512 51 00
E-MailE-Mail:sivasdhs11@saglik.gov.tr
Şarkışla Devlet Hastanesi Nerede
Şarkışla Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Şarkışla Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Şarkışla Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Şarkışla Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Şarkışla Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Göğüs Hastalıkları,İç Hastalıkları,Psikiyatri,Pediatri,Nöroloji,Kardiyoloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Üroloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Genel Cerrahi,Ağız Ve Diş Sağlığı,Özellikli Birimlerimiz,Yoğun Bakım,Anestezi ve Reanimasyon
Şarkışla Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutŞarkışla Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -