Sarayönü Devlet Hastanesi

reklam
Hasta ve hasta yakınlarının güvenini kazanan, hastane çalışanlarının beklentilerini karşılayan uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmak.Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın;Etkin, verimli saygın sağlık hizmeti sunmak.
Sarayönü Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sarayönü Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fatih Mahallesi, Yalçın Cad No:1, 42430 Sarayönü/Konya
TelefonTel:0.332 617 15 15
FaxFax:0.332 617 25 00
E-MailE-Mail: konyadhs19@saglik.gov.tr
Sarayönü Devlet Hastanesi Nerede
Sarayönü Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Sarayönü Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sarayönü Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sarayönü Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sarayönü Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Aile Hekimliği Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği,Diş Polikliniği,İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği,İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği -2,Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği,Göz Hastalıkları Polinikliniği,Tıbbi ve Tetkik Üniteleri
Sarayönü Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutSarayönü Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -