Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

reklam
Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyetine odaklı çalışan haklarına duyarlı yüksek kalitede nitelikli, güvenilir, kesintisiz, verimli sağlam iletişim temelleri üzerinde kalite standartlarında hizmet vermek.Gelişen tıbbi teknolojiye ayak uydurarak ağız diş sağlığı, klinik tedavi hizmetlerinin niteliğini sürekli arttıran genel ve tıbbi ahlak kurallarından ödün vermeden uluslararası standartlarını benimseyen, tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerine önem veren bir kurum olmak.
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Eyüboğlu Mah. Dr.Rauf Yılmazer Cad. No:1 Şahinbey/GAZİANTEP
TelefonTel:0 (342) 232 65 65
Faxhttps: 0 (342) 232 65 54
E-MailE-Mail:sahinbey.adsh@saglik.gov.tr
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ENDODONTİ-KANAL TEDAVİSİ,PERİODONTOLOJİ,PROTETİK TEDAVİ(PROTEZ),ÇENE CERRAHİSİ,ORTODONTİ,PEDODONTİ,
Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Etimessgut Şahinbey Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -