Özel Giresun Kent Hastanesi

reklam
Özel hastaneler yönetmeliğine uygun olarak, sahip olduğu uzman kadrosu ve personeliyle halkımızın ihtiyacı olan en iyi sağlık hizmetini sunmak.Hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, hizmet kalitesini sürekli artıran, teknolojik gelişmeleri takip ederek, çağdaş ev evrensel ilkelere bağlı, zamanında ve doğru teşhis ile güvenli tedavi uygulamalarıyla sağlık hizmeti sunumunda tecih edilen, öncü bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Giresun Kent Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Giresun Kent Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mal Pazarı Mevkii G-CITY Avm Yanı 28100 / Merkez/ GİRESUN
TelefonTel: 0 454 212 18 28
FaxFax:…
E-MailE-Mail:kent@kenthastanesi.com
Özel Giresun Kent Hastanesi Nerede
Özel Giresun Kent Hastanesi Randevu Alma
Özel Giresun Kent Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Giresun Kent Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Giresun Kent Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Giresun Kent Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye),İç Hastalıkları (Dahiliye),Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Psikiyatri,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Kardiyoloji,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Nükleer Tıp,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Yoğun Bakım
Özel Giresun Kent Hastanesi Doktorları
Özel Giresun Kent Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -