Özel Diyar Life Hastanesi

reklam
Gelişen teknoloji eşliğinde, yüzü daima ileriye dönük, kurumsal bütünlüğünü sağlamış, hep ilkleri başarmış kimliğiyle sınıfında öncü, çalışanlarına ve hastalarına mutluluk veren kaliteli hizmet üretmek ve sunmak.Etik değerlere önem veren, hastaların, hasta yakınlarının ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutan, beklentilerin ötesinde sürekli gelişime açık, çağdaş standartlarda hizmet sunan bir hastaneyiz.
Özel Diyar Life Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Diyar Life Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ali Emiri 1. Sokak No:1 Dağkapı/ Diyarbakır
TelefonTel:0 412 229 20 05
FaxFax:…
E-MailE-Mail:diyarlifehastanesi@hotmail.com
Özel Diyar Life Hastanesi Nerede
Özel Diyar Life Hastanesi Randevu Alma
Özel Diyar Life Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Diyar Life Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Diyar Life Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Diyar Life Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kalp Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Genel Cerrahi,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,İç Hastalıkları,Dermatoloji,Nöroloji,Göğüs Hastalıkları,Çocuk Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Acil,Radyoloji,Laboratuvar,Nükleer Tıp
Özel Diyar Life Hastanesi Doktorları
Özel Diyar Life Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -