Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

reklam
Hizmet verdiğimiz alanlarda sağlıkta mükemmellik merkezi olmak ve sağlık hizmeti talep edenlere bütüncül kalite anlayışı içerisinde her seferinde beklentilerini aşarak sınır tanımadan hizmet sunmak.Modern tıbbın ve çağdaş teknolojinin imkanları ile kaliteli sağlık hizmetini toplumun tüm kesimlerine ulaştıran, hasta memnuniyetini esas alan, öncülük rolü üstlenen kaliteli ve etik değerlere uygun sağlık hizmeti sunmak.
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kaptan Paşa Mahallesi, Darülaceze Cad. No:27, 34384 Şişli/İstanbul
TelefonTel:0212 314 55 550212 221 77 77
FaxFax:0212 221 78 00
E-MailE-Mail:hastailetisim@okmeydani.gov.tr
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS YETİŞKİN,ACİL SERVİS ÇOCUK,AĞRI POLİKLİNİĞİ,ANESTEZİ VE REANİMASYON,BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ,ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,ÇOCUK CERRAHİSİ,CİLDİYE,DİYABET,ENDOKRİNOLOJİ,FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,GENEL CERRAHİ,GASTROENTEROLOJİ,GÖĞÜS HASTALIKLARI,GÖZ HASTALIKLARI,HEMATOLOJİ ERİŞKİN,HEMATOLOJİ ÇOCUK,HEMODİYALİZ,ENFEKSİYON HASTALIKLARI,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,KALP DAMAR CERRAHİSİ,KARDİYOLOJİ,KULAK BURUN BOĞAZ,MEME POLİKLİNİĞİ,NEFROLOJİ,NÖROLOJİ,NÜKLEER TIP,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ,ONKOLOJİ,PLASTİK CERRAHİ,RADYOLOJİ,GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ,ÜROLOJİ
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Etimessgut Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -