Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi

reklam
Hasta ve çalışan haklarına saygılı, ekip ruhu içinde, güler yüzlü ve hasta memnuniyetini önemseyen, zamanında ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak,Bölgemizde kalite ve güveni temsil eden ve sağlık hizmetleri sunumunda tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmak.
Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:15 Temmuz Mahallesi Otogar Caddesi No:3 50400 Ürgüp/NEVŞEHİR
TelefonTel:0 384 341 4031 / 4926-6246-6247-8606 (5 Hat)
FaxFax:0 384 341 4927
E-MailE-Mail:web.urgup@saglik.gov.tr
Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi Nerede
Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye Polikliniği,Diş Polikliniği,Acil Servis,Beslenme ve Diyet Polikliniği,Anestezi ve Reanimasyon Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kulak Burun Boğaz
Nevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutNevşehir Ürgüp Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -