Nazilli Devlet Hastanesi

reklam
Nazilli Devlet Hastanesi, deneyimlerinden aldığı güç ve sorumluluk ile bugüne kadar sürdürdüğü insan odaklı sağlık hizmeti anlayışını, gelişen teknoloji ve modern yönetim anlayışı ile birleştirerek güçlü personel kadrosu ile bölgemizde sağlıkta örnek kuruluş olmayı ilke edinir.Nazilli Devlet Hastanesi için; hasta ve çalışan memnuniyetinin sağlanması, tıp bilimindeki yenilikleri, gelişen teknolojiyi takip ederek tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışı temel prensiptir.
Nazilli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Nazilli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :T.C. Sağlık Bakanlığı Nazilli Devlet Hastanesi
TelefonTel:0.256 31200 00
Fax0.256 3120004
E-MailE-Mail:nazillidevlet@saglik.gov.tr
Nazilli Devlet Hastanesi Nerede
Nazilli Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Nazilli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Nazilli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Sağlık Hizmetleri,Özellikli Hizmetler,Poliklinik Hizmetleri,Klinik Hizmetleri,Laboratuvar ve Tetkik Hizmetleri,Teşhis ve Tedavi Hizmetleri,Diğer Hizmetler,
Nazilli Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -