Muğla Fethiye Devlet Hastanesi

reklam
Sağlık hizmetlerini çalışan ve hasta güvenliği çerçevesinde uluslararası standarlara uygun, etkin, verimli, kaliteli, güler yüzlü bir anlayışla sağlık hizmetlerinde tercih edilen bir kurum olmaktır.Uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, insanlara güven veren, güvenilir, kaliteli, verimli, lider, yurt içi ve yurt dışında saygın bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Fethhiye Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Fethhiye Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Akarca Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı no:212 Fethiye/ MUĞLA
TelefonTel:0.252 613 35 46-47-48
FaxFax:0.252 613 35 45
E-MailE-Mail:fethiyedh@saglik.gov.tr
Fethhiye Devlet Hastanesi Nerede
Fethhiye Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Fethhiye Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Fethhiye Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Fethhiye Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Fethhiye Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Beyin ve Sinir Cerrahisi,Cilt Hastalıkları,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları ,Evde Sağlık Hizmetleri,Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göğüs Cerrahisi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,Hemodiyaliz,İç Hastalıkları
Fethhiye Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutFethhiye Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -