erandevualma

reklam 728x90

Marsa Kadın Doğum Hastanesi

| 01 Ekim 2017 1 Yorum
Marsa Kadın Doğum Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Marsa Kadın Doğum Hastanesi nerede, Marsa Kadın Doğum Hastanesi Randevu Alma, Marsa Kadın Doğum Hastanesi randevu, Marsa Kadın Doğum Hastanesi randevu al, Marsa Kadın Doğum Hastanesi randevu, Marsa Kadın Doğum Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Marsa Kadın Doğum Hastanesi
Kurum Adı:Marsa Kadın Doğum Hastanesi
Kategori:Adana Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri
il:Adana
ilçe:Seyhan
Telefon:0322 431 60 01
Adres:Erdal Acet Cad. Döşeme Mah. Marsa Yağ Fabrikası Karşısı No:10
Web Sitesi:http://www.adanakdch.saglik.gov.tr

Randevu Alma Bölümleri

reklam 468x60
Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 01 Ekim 2017 tarihinde Adana Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 1 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı