Manavgat Devlet Hastanesi

reklam
Sağlık hizmetinde sürekli gelişimi ve mükemmelliği sağlayarak bölgenin en iyi hastanesi olmak.Hizmet sunduğumuz bireyleri ve toplumu daha sağlıklı hale getirerek toplumun yaşam kalitesini yükseltmek.
Manavgat Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Manavgat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Şelale Yolu üzeri Hastane Caddesi Manavgat / ANTALYA
TelefonTel:0 242 7461117
Fax0 242 7466512
E-MailE-Mail:manavgatdh@saglik.gov.tr
Manavgat Devlet Hastanesi Nerede
Manavgat Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Manavgat Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Manavgat Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Yataklı Servisler,Kan Transfüzyon Merkezi,Yoğun Bakım Üniteleri,Palyatif Bakım Ünitesi,Labaratuvar,Psikiyatri,Nöroloji,Çocuk Polikliniği,Kardiyoloji,Cildiye,Göz Hastalıkları,Göğüs Hastalıkları,Beyin Cerrahisi,Anestezi,Kadın Doğum,üroloji,Ortopedi,Kulak Burun Boğaz,Genel Cerrahi,Enfeksiyon,Dahiliye
Manavgat Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi - Zara Devlet Hastanesi - Yıldızeli Devlet Hastanesi - Şarkışla Devlet Hastanesi - Suşehri Devlet Hastanesi - Sivas Numune Hastanesi -