Manavgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Modern teknolojiyi kullanarak hizmette mükemmelliği hedeflemek, bölgenin en iyi sağlık hizmeti veren merkezi olmak.Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini hedef alan, hizmette kaliteyi amaç edinmiş tüm personelin sürekli eğitimi ve katılımıyla, tıbbi ve teknik donanımın düzenli kontrolünü sağlayarak, çağdaş, güvenilir, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak.
Manavgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Manavgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Selimiye Mah. Özal Cad. No:22 Side / Manavgat / ANTALYA
TelefonTel:0 242 753 33 23
Fax0 242 753 33 24
E-MailE-Mail:manavgat.adsm@saglik.gov.tr
Manavgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Manavgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Manavgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Manavgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Nöbetçi Diş Kliniği,Entegre Diş Klinikleri,Periodontoloji Kliniği,Protez Kliniği,Laboratuvar
Manavgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi - Zara Devlet Hastanesi - Yıldızeli Devlet Hastanesi - Şarkışla Devlet Hastanesi - Suşehri Devlet Hastanesi - Sivas Numune Hastanesi -