Lüleburgaz Devlet Hastanesi

reklam
Kamuya sağlık hizmeti verme sorumluluğu içinde sağlık hizmetlerini insan odaklı, hasta ve çalışanmemnuniyetini esas alan profesyonel yönetim anlayışıyla sunmak, sorunlara zamanında, uygun ve etkiliçözümler üretmektir.Kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçiren, sağlığın korunması, geliştirilmesi vesürdürülmesinde bütüncül yaklaşımı benimsemiş, hasta ve çalışan haklarına saygılı, güvenilir, kaliteli vetercih edilen bir hastane olmak.
Lüleburgaz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Lüleburgaz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:1. Bina : İstiklal Mahallesi, İstanbul Caddesi No:174 Lüleburgaz / KIRKLARELİ / TÜRKİYE
TelefonTel:0 288 417 12 24
FaxFax:0 288 413 10 46
E-MailE-Mail:kirklarelidhs2@saglik.gov.tr
Lüleburgaz Devlet Hastanesi Nerede
Lüleburgaz Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Lüleburgaz Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Lüleburgaz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Lüleburgaz Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Lüleburgaz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Beyin Cerrahi,Çocuk Cerrahi,Çocuk Hastalıkları,Dahiliye,Diyetisyen,Enfeksiyon Hastalıkları,Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nöroloji,Ortopedi,Psikiyatri,Üroloji,Çocuk Psikiyatri,Anestezi,Cildiye,Kalp ve Damar Cerrahi
Lüleburgaz Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Lüleburgaz Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -