erandevualma

reklam 728x90

Kuledibi Göz Hastanesi

| 17 Ekim 2017 8 Yorum
Kuledibi Göz Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Kuledibi Göz Hastanesi nerede, Kuledibi Göz Hastanesi Randevu Alma, Kuledibi Göz Hastanesi randevu, Kuledibi Göz Hastanesi randevu al, Kuledibi Göz Hastanesi randevu, Kuledibi Göz Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Kuledibi Göz Hastanesi
Kurum Adı:Kuledibi Göz Hastanesi
Kategori:Eğitim Araştırma Hastaneleri, Göz Hastaneleri, İstanbul Hastaneleri
il:İstanbul
ilçe:Beyoğlu
Telefon:0212 251 59 00
Adres:Bereketzade Cami Sokak No:2
Web Sitesi:http://www.beyoglugoz.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

reklam 468x60
Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 17 Ekim 2017 tarihinde Eğitim Araştırma Hastaneleri, Göz Hastaneleri, İstanbul Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 8 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı