Konya Numune Hastanesi

reklam
Ulusal ve uluslararası etik ilkelerden ödün vermeden, kalite standartları doğrultusunda, modern, bilimsel ve teknolojik sağlık hizmeti ilkesini gözeterek, insan odaklı sağlık hizmeti vermek.Sağlık Bakanlığımızın sağlıkta dönüşümle başlayan yeni hizmet anlayışıyla birlikte; güler yüzlü, kaliteli hizmetle sağlıkta gelişimin zirvesini yakalamak.
Konya Numune Hastanesi Hakkında İçerikler
Konya Numune Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ferhuniye Mah. Hastane Cd. No:22Selçuklu KONYA TÜRKİYE 42060
TelefonTel:0 332 235 45 000 332 221 55 00
FaxFax:0 332 235 67 86
E-MailE-Mail:konyadhs20@saglik.gov.tr
Konya Numune Hastanesi Nerede
Konya Numune Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Konya Numune Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Konya Numune Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Konya Numune Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Konya Numune Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ameliyathaneler,Bronkoskopi,Diyaliz,Endoskopi ve Restoskopi,Evde Sağlık Hizmeti,Fizik Tedavi Ünitesi,Göz Anjio Ünitesi,Göz Bankası,Kan Transfüzyon Merkezi,Organ Nakli,Uyku Ünitesi,Yoğun Bakımlar,Acil Tıp,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Beyin ve Sinir Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları,Diyet ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları,Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Gastroenteroloji,Genel Cerrahi,Göğüs Cerrahisi,Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz,Göz Hastalıkları,Hematoloji,İç Hastalıkları,Kadın Hastalıkları,Kalp ve Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Nefroloji,Nöroloji,Ortopedi ve Travmalotoji,Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi,Radyodiagnostik,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,Tıbbi Onkoloji,Üroloji
Konya Numune Hastanesi Doktorları
Etimessgut Konya Numune Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -