erandevualma

Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi

| 18 Ekim 2017 2 Yorum
Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi nerede, Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi Randevu Alma, Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi randevu, Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi randevu al, Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi randevu, Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi
Kurum Adı:Kırcami Diş Tedavi ve Protez Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Antalya Hastaneleri
il:Antalya
ilçe:Muratpaşa
Telefon:0 242 312 55 55
Adres:Yeşilbahçe Mh. Avni Tolunay Cd. 58/2 Muratpaşa
Web Sitesi:http://antalya.adsm.saglik.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 18 Ekim 2017 tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Antalya Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 2 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

2 Yorum Yapılmış.

  1. Muzaffer TAŞKIN dedi ki:

    Rendavu almak istiyorum

  2. musa tuhan dedi ki:

    slm..protez dişlerimden ön 2 tanesi düştü ve düşenleride kaybettim Acaba bunlara ne gibi işlem gerekiyor ..Bunların tamiri mümkünmü veya kople yenidenmi yaptırmak lazım…bu konuda bilgilendirmeyi rica ediyorum, Randevu almam gerekiyormu …. saygılarımla….


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı