Keçiborlu Devlet Hastanesi

reklam
Toplum sağlığına katkıda bulunmak ilkesiyle hizmet verdiğimiz tüm branşlarda hasta ve hak sahiplerine çağdaş, güvenilir, kişiye ve çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkı sağlayan, sürekli yenilenerek kendini geliştiren, tercih edilen bir sağlık hizmeti sunmaktır.Halkımızın hak ettiği kalitede, bölgesinde en iyi sağlik hizmeti sunan devlet hastanesi olmaktır.
Keçiborlu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Keçiborlu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Tuzla Mahallesi, 32740 Keçiborlu/Isparta
TelefonTel:0246 541 37 08
FaxFax:0246 541 37 10
E-MailE-Mail:…
Keçiborlu Devlet Hastanesi Nerede
Keçiborlu Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Keçiborlu Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Keçiborlu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Keçiborlu Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Keçiborlu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Aile Hekimliği Polikliniği,Acil Servis,Ağız ve Diş Sağlığı Polikkilniği,Tıbbi Biyokimya
Keçiborlu Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Keçiborlu Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -