Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Hizmet sunumunun en konforlu ve ileri teknoloji ile kullanıldığı, halka ve personeline yakın bir yönetim modelinin tercih edildiği, hasta memnuniyetine çok önem veren, bölgesinde lider sağlık kuruluşu olmaktır.Halkımızın hem fiziki hem de psikolojik sağlığını korumayı, bilgi çağının gereklerine paralel olarak teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak, dalında uzmanlaşmış hekim ve personeli ile insanımıza en çağdaş ve kaliteli sağlık hizmetini sunmayı amaçlamıştır.
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Orta Mah. Pazar Meydanı No :6 Posta Kodu:19900 Kargı / ÇORUM
TelefonTel:0 (364) 651 20 12
Faxhttps:0 (364) 651 24 33
E-MailE-Mail:corumdhs5@saglik.gov.tr
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Dahili Klinikler,Laboratuvar,Radyoloji,Hemodiyaliz Ünitesi,Diş Poliklinikler
Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Gazi Hastanesi - Özel Saygı Hastanesi - Özel Sultanbeyli Ersoy Hastanesi - Özel Şişli Kolan Hastanesi - Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi - Özel Amerikan Hastanesi - Özel Surp Agop Hastanesi - Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi - Özel Dora Hospital Hastanesi - Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi -