Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Sunduğu hizmetin kalitesi ile ulusal ve uluslararası düzeyde örnek gösterilen hastane olmak.Çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak kaliteli hizmet vermek, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, hasta ve çalışan güvenliğini en üst düzeye yükselterek sektörünün lideri hastane olmak.
Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mahalle, Sıhhiye Caddesi, Çakmak Sokak no:1 25830 KARAYAZI/ERZURUM
TelefonTel:0 442 541 24 91
Faxhttps:0 442 541 23 27
E-MailE-Mail:karayazi.dh@saglik.gov.tr
Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://karayazidh.saglik.gov.tr/
Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Karayazı Türk Eczacıları Birliği İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi - Zara Devlet Hastanesi - Yıldızeli Devlet Hastanesi - Şarkışla Devlet Hastanesi - Suşehri Devlet Hastanesi - Sivas Numune Hastanesi -