Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi

reklam
https://gaziantep25aralikdh.saglik.gov.tr/
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sarigüllük Mah. Fevzi Çakmak Blv. No:38, 27090 Şehitkamil/Gaziantep
TelefonTel:0.342 338 2525
Faxhttps:0.342 338 8618
E-MailE-Mail:gaziantepdhs4@saglik.gov.tr
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Nerede
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Destek Hizmetleri,Sağlık Hizmetleri,Acil Servis,Poliklinikler,Yoğun Bakımlar,Kliniklerimiz,Laboratuvar,Sağlık Kurulu,Ameliyathane,Tıbbi Sosyal Hizmet Birimi,Çalışan Hakları ve Güvenliği Birimi,Manevi Destek ve Rehberlik Birimi,Organ Bağışı,Hasta Hakları Birimi,Evde Saglik Hizmetleri Birimi,Özellikli Hizmetler,
Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi - Zara Devlet Hastanesi - Yıldızeli Devlet Hastanesi - Şarkışla Devlet Hastanesi - Suşehri Devlet Hastanesi - Sivas Numune Hastanesi -