Karaisalı Devlet Hastanesi

reklam
Hasta, çalışan güvenliğini ve memnuniyetini esas alarak; mevzuatlara ve Sağlıkta Kalite Standartlarına uygun, doğru, güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmetinin verilmesi, sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesidir.Uluslararası kalite standartlarının çalışanlar tarafından benimsendiği, bölgede fark yaratan uygulamalarıyla öncü bir hastane olmaktır.
Karaisalı Devlet Hastanesii Hakkında İçerikler
Karaisalı Devlet Hastanesii İletişim Bilgileri
Adres Adres :Çeceli Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:22Karaisalı/ADANA
TelefonTel:0 322 551 25 24
Fax0 322 551 32 24
E-MailE-Mail:adanadhs3@saglik.gov.tr
Karaisalı Devlet Hastanesii Nerede
Karaisalı Devlet Hastanesii Randevu Alma
Karaisalı Devlet Hastanesiinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Karaisalı Devlet Hastanesii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Karaisalı Devlet Hastanesiinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Karaisalı Devlet Hastanesii Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği,Kadın Doğum Polikliniği,Genel Cerrahi Polikliniği,Kulak Burun Boğaz Polikliniği,Göz Polikliniği,
Karaisalı Devlet Hastanesii Doktorları
Karaisalı Devlet Hastanesiinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi - Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi - Karadeniz Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi - Gökçebey Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi - Çaycuma Devlet Hastanesi -