Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi

reklam
Hastanemizin vermiş olduğu sağlık hizmetini tüm hastalar için; zamanında, güvenilir bir ortamda, eşit şartlarda ve rahat bir biçimde ulaşılabilir olmalarını sağlamaktır.Sürekli eğitim, değişim ve gelişim programları ile etik değerler doğrultusun da, hasta ve çalışan güvenliğini temel alarak, hizmetimizin her aşamasında güven dolu bir iletişim yaratmak, beden, akıl ve ruh bütünlüğünü sağlamak hastalarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını optimum seviyede karşılamaktır.
Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Gazi Osman Paşa Mahallesi 1001 sokak 35A – Türkoğlu / Kahramanmaraş
TelefonTel:0(344) 502 3013 /14/15
FaxFax:0(344)618 3435 /3436
E-MailE-Mail:kmrsturkogluftr.bsh@saglik.gov.tr
Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi Nerede
Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,İç Hastalıkları (Dahiliye),Çocuk Hastalıkları,Üroloji,Diş Hastalıkları,Genel Cerrah,Uzman Aile Hekimi,KBB ( Kulak Burun Boğaz ),Göz Hastalıkları,Acil Servis,Ortopedi,Kadın hastalıkları ve doğum,Nöroloji
Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -