Kağızman Devlet Hastanesi

reklam
Her bireyin gereksinimi olan sağlık hizmetini konusunda uzman personel ile güncel teknolojik donanımlar yardımıyla kaliteli bir şekilde sunmaktır.Sunduğu hizmetin kalitesi ile bölgede örnek gösterilen hastane olma.
Kağızman Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kağızman Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenişehir Mahallesi İsmail Aytemiz Bulvarı No:55 Merkez / Kars
TelefonTel:(0474) 212 56 68 / 69 / 70 / 71 / 72 / 73
FaxFax:(0474) 212 23 67
E-MailE-Mail:karsdhs3@saglik.gov.tr
Kağızman Devlet Hastanesi Nerede
Kağızman Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Kağızman Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kağızman Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Kağızman Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kağızman Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI,ACİL SERVİS,AMELİYATHANE HİZMETLERİ,BESLENME VE DİYET,BİRİNCİ BASAMAK YOĞUN BAKIM,ÇOCUK HASTALIKLARI,EVDE BAKIM HİZMETLERİ,FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,GÖZ HASTALIKLARI,GENEL CERRAHİ,HEMODİYALİZ,İÇ HASTALIKLARI,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,KARDİYOLOJİ,LABORATUVAR HİZMETLERİ,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ,PSİKOLOG
Kağızman Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Kağızman Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -