İstinye Devlet Hastanesi

reklam
Çağdaş bilim, teknoloji ve ahlaki değerlerimizin ışığında hastalarımıza, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kurumuz.Uluslararası alanda modern tıbbın ulaştığı uygulamaları takip ederek hastalarımıza örnek ve saygın bir sağlık kuruluşunda, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini en mükemmel şekilde alma ayrıcalığını sağlamak, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
İstinye Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İstinye Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İstinye Mh., İstinye Cd. No:54, 34465 İstinye /Sarıyer/İstanbul
TelefonTel:(0212) 323 44 44
FaxFax:(0212) 277 61 11
E-MailE-Mail:idhhastahaklari@gmail.com
İstinye Devlet Hastanesi Nerede
İstinye Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut İstinye Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İstinye Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut İstinye Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İstinye Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Palyatif Bakım Merkezi,Yoğun Bakım,Üroloji,Radyoloji,Psikoloji,Psikiyatri,Patoloji,Ortopedi,Nöroloji,Nefroloji,Mikrobiyoloji,KBB,Kardiyoloji,Kan Merkezi,Kadın Doğum,Hemodiyaliz,Göz,Göğüs Hastalıkları,Göğüs Cerrahi,Genel Cerrahi,Fizik Tedavi,Enfeksiyon Hastalıkları,Diyet,Dahiliye,Çocuk,Cildiye,Biyokimya,Beyin Cerrahi,Anestezi,Ameliyathane,Acil Servis
İstinye Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut İstinye Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Muğla Bodrum Devlet Hastanesi - Muğla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Toros Devlet Hastanesi - Tarsus Devlet Hastanesi - Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Mersin Silifke Devlet Hastanesi -