erandevualma

İbn-i Sina Semt Polikliniği Uğurmumcu

| 18 Ekim 2017 1 Yorum
İbn-i Sina Semt Polikliniği uğurmumcu Randevu Alma; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,İbn-i Sina Semt Polikliniği uğurmumcu Randevu Alma nerede, İbn-i Sina Semt Polikliniği uğurmumcu Randevu Alma Randevu Alma, İbn-i Sina Semt Polikliniği uğurmumcu Randevu Alma randevu, İbn-i Sina Semt Polikliniği uğurmumcu Randevu Alma randevu al, İbn-i Sina Semt Polikliniği uğurmumcu Randevu Alma randevu, İbn-i Sina Semt Polikliniği uğurmumcu Randevu Alma randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
İbn-i Sina Semt Polikliniği Uğurmumcu
Kurum Adı:İbn-i Sina Semt Polikliniği Uğurmumcu
Kategori:İstanbul Hastaneleri, Semt Poliklinikleri
il:İstanbul
ilçe:Kartal
Telefon:0216 475 17 70
Adres:Uğurmumcu Mah. Şeyhşamil Caddesi Kartal Belediyesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi.(Uğurmumcu PTT şubesi yanı.)
Web Sitesi:http://yakacikdh.saglik.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 18 Ekim 2017 tarihinde İstanbul Hastaneleri, Semt Poliklinikleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 1 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

1 Yorum Yapılmış.

  1. sadık akpınar dedi ki:

    ğöz doktoru varmı


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı