Hopa Devlet Hastanesi

reklam
Çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi kullanarak kaliteli hizmet vermek, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, hasta ve çalışan güvenliğini en üst düzeye yükselterek sektörünün lideri hastane olmak.Sunduğu hizmetin kalitesi ile bölgede örnek gösterilen hastane olmak.
Hopa Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Hopa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Artvin Yolu Üzeri Cumhuriyet Mahallesi Hopa Sanayi Yanı PK 08600 Hopa / Artvin
TelefonTel:0 466 351 40 17
Fax0 466 351 41 34
E-MailE-Mail:artvindhs4@saglik.gov.tr
Hopa Devlet Hastanesi Nerede
Hopa Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hopa Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hopa Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS BİRİMİ,AĞIZ ve DİŞ HASTALIKLARI BİRİMİ,ANESTEZİ ve REANİMASYON,BEYİN ve SİNİR CERRAHİSİ,GENEL CERRAHİ,GÖZ HASTALIKLARI,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,KULAK BURUN BOĞAZ,ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ,ÜROLOJİ,BİYOKİMYA,DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI(CİLDİYE),ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE),DİYETİSYEN,ENFEKSİYON HASTALIKLARI,FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,KARDİYOLOJİ,NÖROLOJİ,PSİKİYATRİ,PSİKOLOG,RADYOLOJİ,ÇOCUK GELİŞİMİ
Hopa Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -