Hakkari Devlet Hastanesi

reklam
Biz tüm sağlık hizmetlerindeHastalarımız için : İnsanın temel haklarında biri olan güvenirlik ve hızla sağlık hizmetini tıbbi ve etik.Toplumumuz için: Ulusal sağlık politikaları ve belirlenen stratejilere uygun, kolay ulaşılabilir, verimli ve etkin sağlık hizmeti sunmak için varız.Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci ,araştırmacı ,yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren ,sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek Hakkkari’nin ve bölgenin en kaliteli ,ve güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan, Bir merkezdir.
Hakkari Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Hakkari Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:https://hakkaridh.saglik.gov.tr/
TelefonTel:https://hakkaridh.saglik.gov.tr/
Faxhttps:https://hakkaridh.saglik.gov.tr/
E-MailE-Mail:https://hakkaridh.saglik.gov.tr/
Hakkari Devlet Hastanesi Nerede
Hakkari Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Hakkari Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hakkari Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Hakkari Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hakkari Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Yoğun Bakımlar,Laboratuvar,Acil Servis,Ameliyathane,Poliklinikler
Hakkari Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Hakkari Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -