Hakkari Çukurca Devlet Hastanesi

reklam
Hasta memnuniyeti ve haklarını gözeterek,Çalışanların haklarını koruyarak çağdaş bilgi ve teknolojik olanaklar sunarak,Çevre ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlılık göstererek,Etik değerlere bağlı kalarak,Kaliteli sağlık hizmeti sunmak.Mükemmellik yolunda sürekli gelişen,İnsana saygılı,Personelinin çalışanı olmaktan gurur duyduğu,Hastanın güvenerek ilk tercih edeceği,Tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden,Toplumda güçlü itibarı olan örnek bir hastane olmak.
Hakkari Çukurca Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Hakkari Çukurca Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeşil Çeşme Mh. Cumhuriyet Cd. 30700, Çukurca/HAKKARİ
TelefonTel:0 438 500 00 95
Faxhttps:…
E-MailE-Mail:…
Hakkari Çukurca Devlet Hastanesi Nerede
Hakkari Çukurca Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Hakkari Çukurca Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hakkari Çukurca Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Hakkari Çukurca Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hakkari Çukurca Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
-Ağız ve Diş Sağlığı,-Dahiliye (İç Hastalıkları),-Üroloji,-Ortopedi ve Travmatoloji,-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,-Göz Hastalıkları,-Laboratuvar,-Ameliyathane,-Ağız ve Diş Sağlığı Ünitesi,-Acil Servis,-Evde Sağlık Hizmeti
Hakkari Çukurca Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Hakkari Çukurca Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -