Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Profesyonel bir anlayış ile mevcut kaynakları etkili ve verimli kullanarak, çağdaş, güvenilir, zamanında ve kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunarak, hizmet kalitemizi en üst sıralara taşımak.Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerimizde çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak, yeniliklerin öncüsü olup, topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan kurumlar arasında örnek kurum olmak.
Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Pehlivan Mah. Çevreyolu Caddesi, Devlet Hastanesi Karşısı, Merkez/HAKKARİ
TelefonTel:0438 211 04 41/04 81/04 82
Faxhttps:(0456) 511 72 37
E-MailE-Mail:hakkariadsm@saglik.gov.tr
Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Poliklinikler,Laboratuvar,Ameliyathane,Ağız ve Diş Sağlığı Ünitesi
Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Hakkari Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi - Zara Devlet Hastanesi - Yıldızeli Devlet Hastanesi - Şarkışla Devlet Hastanesi - Suşehri Devlet Hastanesi - Sivas Numune Hastanesi -