Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi

reklam

Hasta ve çalışanlara saygılı ,ekip ruhu içinde, tıptaki gelişmeleri ve en son teknolojileri zamanında takip ederek ; tecrübeli personelimizin yanında genç, aktif, dinamik ve araştırmacı personellerimizle beraber, doğru, kaliteli, verimli hizmeti her zaman güler yüzlü, bilgilendirici, etik ilkelere duyarlı olarak hastalarımıza en üst düzeyde vermektir.Hastanemizin hizmet amacına uygun olarak, mevzuatlar çerçevesinde, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve sürekli gelişen teknojilerin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark oluşturan Güvenli bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Harbiye Mahallesi Prof. Dr. Mehmet SAĞLAM Bulvarı Göksun/KAHRAMANMARAŞ 
TelefonTel:0344 714 1181 / 0344 714 49 44
FaxFax:0 344 714 1028
E-MailE-Mail:goksundh@saglik.gov.tr

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Nerede

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Randevu Alma

Etimessgut Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Etimessgut Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, K.B.B. Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji Polikliniği, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri Polikliniği, Genel Cerrahi, Anestezi Polikliniği, ACİL SERVİS

Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi Doktorları

Etimessgut Dr. Süreyya Adanalı Göksun Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -