Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

reklam
https://giresuneah.saglik.gov.tr/TR,31026/misyonumuz.html / https://giresuneah.saglik.gov.tr/TR,22215/vizyonumuz.html
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No :323 Giresun
TelefonTel:0 (454) 310 20 00
FaxFax:0 (454) 215 51 46
E-MailE-Mail:giresundhs6@saglik.gov.tr
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Onkoloji + Hematoloji,Romatoloji,Radyoloji,Cildiye – Dermatoloji,Enfeksiyon Hastalıkları,Fizik Tedavi Rehabilitasyon,Göğüs Hastalıkları,Dahiliye,Kardiyoloji,Nöroloji,Nükleer Tıp,Psikiyatri,Radyasyon Onkolojisi,Endokrinoloji,Gastroenteroloji,Nefroloji,Aile Hekimliği,Üroloji,Anestezi,KBB,Göğüs Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kalp Damar Cerrahi,Beyin Ve Sinir Cerrahisi,Acil Tıp,Genel Cerrahi,Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği,Patoloji,Plastik Cerrahi
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Etimessgut Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi - Zara Devlet Hastanesi - Yıldızeli Devlet Hastanesi - Şarkışla Devlet Hastanesi - Suşehri Devlet Hastanesi - Sivas Numune Hastanesi -