Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi

reklam
Uluslararası standartlara uygun sürekli kendini yenileyen öncü ve lider hastane olmak.İnsana ve çevreye saygılı etkin ,güvenilir,güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak.
Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kurtuluş Mahallesi, Mehmet Taşbaş Caddesi, No.39, 25300 Pasinler / Erzurum
TelefonTel:0 442 661 30 15
Faxhttps:0 442 661 21 26
E-MailE-Mail:pasinler.dh.@saglik.gov.tr
Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Nerede
Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Beslene ve Diyet Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği ve Servisi,Diş Kliniği,Doğum Servisi,Eczane Birimi,Evde Sağlık Hizmetleri Birimi,Gebe Sınıfı,Hemodiyaliz Birimi,İç Hastalıkları Polikliniği ve Servisi,Laboratuvar Birimi,Radyoloji Birimi
Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi - Zara Devlet Hastanesi - Yıldızeli Devlet Hastanesi - Şarkışla Devlet Hastanesi - Suşehri Devlet Hastanesi - Sivas Numune Hastanesi -